Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Zajęcia HIP-HOP - Kowale

Aktualności

 



 

Trenerka formacji ENZYM CREW: Agnieszka Tempska-Bałut

Właścicielka Enzym Studio oraz trenerka formacji ENZYM CREW Studiowała na AWFiS w Gdańsku. W wieku 7 lat zaczęła trenować taniec towarzyski w gdańskim klubie Perfect. Kilka lat póżniej zajęła się różnymi formami tańca nowoczesnego ( m.in. zdobyla Mistrzostwo Polski w formacjach Rap -Breakowisko 1998r.) Od 2000 roku prowadziła zajęcia tańca hip-hop w Studio Perfect, The Salsa Kings, Studio Alex oraz treningi z najmłodszymi w placówkach przedszkolnych na terenie 3miasta. W 2002 roku założyła grupę ENZYM. Na początku 2006 roku otworzyła własną szkołę tańca EnzymStudio, pierwszą w Trójmieście specjalizującą się w street dance. Organizatorka turniejów Perfect Style, Dance Battle Enzym vs 3miasto, EnzymContest, Vespa Vibes, BACK IN THE DAY. Sędziowała zawody: Perfect Style - Gdańsk, New StyleBattle -Sopot, New Style Session -Gdynia, Prawda Hip Hopu -Koszalin. Ukończyła kurs na insrtuktora tańca oraz wychowawce obozowego. Autorkapierwszego w Polsce multimedialnego kursu tańca hip-hop "Hip-Hop!Tańcz To Proste!". Brała udział m.in. w warsztatach Global Skillz 2006 i 2007 Germany, Funkin Stylez 2007 Germany, Street Dance Kamp 2008,2009 Czechy. "Kocham całym sercem to co robie i uwielbiam 'swoich' tancerzy. Życie bez pasji nie ma sensu."

 

        www.enzymgdansk.pl

 

   

 


Instruktor:  Paulina  Szczęsnowicz "Paula"

Streetdance jest jej pasją i sposobem na życie od wielu lat. W ekipie Enzym Crew tańczy od 2002 roku. Jej specjalizacją jest Hip Hop i House Dance, lecz nie mniejszą przyjemność sprawiają jej inne techniki tańca ulicznego. Jej celem jest robić jak największe postępy, dążąc do doskonałości, pokonując wszelkie bariery.

Reprezentowała Polskę jako 'Team Poland' na takich imprezach tanecznych jak Funkin Stylez i SDK Europe. Ponadto dwukrotnie brała udział w projekcie 'Groove Festival' w Warszawie, jak i Białymstoku. Jako Enzym Crew od wielu lat uczestniczy w bitwach tanecznych na prestiżowych zawodach w Polsce. Dodatkowo regularnie jeździ do Francji, Niemiec, Czech, a także NYC kształcić się od najlepszych instruktorów tańca na świecie oraz próbuje swoich sił na międzynarodowych zawodach.

 

 

 

 

 

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL