Pogoda Kolbudy z serwisu
»

XI Gminny Konkurs Recytatorski i Plastyczny

Wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Kolbudach zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursach - recytatorskim i plastycznym.

XI Konkurs Recytatorski

Gminna Biblioteka Publiczna w Kolbudach oraz Referat Kultury UG Kolbudy mają zaszczyt zaprosić do udziału w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I, II i III szkół podstawowych z terenu gminy Kolbudy. Laureatów wstępnych eliminacji, które odbędą się na terenie szkół, w konkursowe szranki zapraszamy 21 listopada 2012r. o godz. 10.00 (środa) do sali Referatu Kultury przy ul. Staromłyńskiej 1 w Kolbudach. Zgłoszenia ze szkół prosimy przesyłać do 15 listopada (czwartek).

Mamy nadzieję, że konkurs recytatorski przyczyni się do objawienia wielu talentów, do popularyzacji literatury dziecięcej, a także do integracji instytucji, które kształtują naszych najmłodszych.

XI Konkurs Plastyczny „Mieszkańcy mojej wyobraźni – galeria ilustracji do poezji i prozy dziecięcej”

Ukochana postać literacka, zilustrowany fragment wiersza lub powieści, bajki, baśni czy opowiadania może się znaleźć na twoim rysunku lub obrazie. Konkurs przewidziany jest dla dzieci do lat 12 (mieszkańców lub uczniów) z terenu gminy Kolbudy.
(Na odwrocie ilustracji proszę podać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika konkursu, adres placówki, którą reprezentuje, ewentualnie adres domowy, nr telefonu; tytuł i autora ilustrowanego utworu).  Dziecko może złożyć tylko jedną pracę. Prace muszą być wykonane jednoosobowo.  Składanie prac plastycznych do 13 listopada 2012 r. (wtorek) w siedzibie biblioteki przy ul. Staromłyńskiej 1. Będą nagrody! Rozwiązanie konkursu i wystawa prac 21.11.2012 r.

 

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL