Pogoda Kolbudy z serwisu
»

2017

Spektakl teatralny "Przesilenie"

Zapraszamy 23-go czerwca 2017r. o godz. 21.30 do Starej Papierni w Łapinie na przedstawienie Stowarzyszenia Komukulturka.

Powitanie Lata 2017

W sobotę 17 czerwca wydarzenie, na które czekamy chyba wszyscy. Powitanie lata, to zawsze jeden z najprzyjemniejszych momentów w roku. Przy tak szczególnej okazji wyjątkowi muszą być również goście naszego festynu. Nie obiecujemy, że tegoroczne lato będzie ciepłe i słoneczne. Możemy jednak zapewnić, że gorąca atmosfera panowała będzie podczas koncertu gwiazd naszego wieczoru. W tym roku Powitanie lata 2017 odbędzie się w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach.

„Old Spice Girls”. Babski Kabaret rozśmieszy do łez!

Na pewno będzie wesoło! Gwiazdy, które w niedzielę 28 maja wystąpią na naszej scenie dają gwarancję sporej dawki dobrej zabawy i „inteligentnego humoru”, co dziś nie zawsze jest regułą. Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska, czyli „Old Spice Girls” rozpoczną swój program o godzinie 18.00. Zapraszamy do Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Wstęp wolny!

Koncert Pled Zepchlim - Led Zeppelin Tribute Band

Zapraszamy 14 maja (niedziela) o godz.18:00 do sali koncertowej UG Kolbudy ul.Staromłyńska 1 na wieczór z muzyką legendarnej grupy Led Zeppelin w wykonaniu Pled Zepchlim, w którego skład wchodzą muzycy znani z takich zespołów jak Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, Open Blues, MGM.

Koncert Roy-Einar Dreng & Friends

Zapraszamy 30-go kwietnia 2017r. (niedziela) o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy ul. Staromłyńska 1 na koncert norweskiego zespołu Roy-Einar Dreng & Friends. Wstęp bezpłatny

Skazany na Bluesa

Zapraszamy w piątek 28-go kwietnia o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na wyjątkowy koncert w wykonaniu Macieja Lipiny i muzyków Teatru Śląskiego, którzy zagrają utwory ze spektaklu "Skazany na Bluesa" opowiadającego historię Ryśka Riedla i grupy Dżem, który po premierze zebrał niesamowite recenzje. Wstęp jak zawsze bezpłatny

Gooral - koncert w Kolbudach

Zapraszamy 22-go kwietnia 2017r. (sobota) o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy ul. Staromłyńska 1 na koncert Goorala. Wstęp bezpłatny

Jazzowa Sobota z Piotr Lemańczyk Quart-Er PL

Zapraszamy w sobotę 8-go kwietnia o godz. 20.00 do sali koncertowej w Kolbudach na Jazzową Sobotę. Wystąpi dla Państwa Piotr Lemańczyk Quart-Er PL Wstęp bezpłatny.

Koncert "Najpiękniejsze Polskie Piosenki"

Wójt Gminy Kolbudy Leszek Grombala oraz Fundacja „Podaruj Mi Życie” zapraszają 26.03.2017r. godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy ul. Staromłyńska 1 na Koncert „Najpiękniejsze Polskie Piosenki”. W repertuarze min. utwory Anny German oraz Hanki Ordonówny w wykonaniu Anny Federowicz i Szymona Sutora. Przed koncertem odbędzie się krótka prezentacja Fundacji „Podaruj Mi Życie”.

II Otwarty Konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie kultury

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe do zapoznania się z ogłoszeniem o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury na terenie gminy Kolbudy w roku 2017 i oczywiście do składania swoich ofert w terminie do 24.03.2017r.

Wystawa "Sny Gdańskiego Neptuna"

Wójt Gminy Kolbudy, Gdański Archipelag Kultury „Wyspa Skarbów” oraz Fundacja „Wspólnota Gdańska” zapraszają 10.03.2017 /piątek/ godz. 18.00 na Wystawę/Pokaz Multimedialny w ramach 8. Międzynarodowego Konkursu na Exlibris i Małą Formę Graficzną „Sny Gdańskiego Neptuna”. Otwarcie wystawy odbędzie się w Sali Koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1. Od 13-go do 30-go marca wystawę będzie można podziwiać w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach

Dzień Kobiet Nie Tylko Dla Kobiet -Koncert zespołu Czarno-Czarni

Zapraszamy w środę 8-go marca o godz. 20.00 do sali koncertowej w Kolbudach na kolejną odsłonę corocznej imprezy związanej z obchodami Dnia Kobiet w gminie Kolbudy. W tym roku dla wszystkich Pań i nie tylko wystąpi zespół Czarno Czarni. Wstęp bezpłatny.

Koncert Macieja Balcara

Zapraszamy 17-go lutego 2017r. (piątek) o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy ul. Staromłyńska 1 na koncert Macieja Balcara! Wstęp bezpłatny

Planszogranie - druga edycja

Zapraszamy na drugie spotkanie z grami planszowymi w Kolbudach. Impreza odbędzie się 11.02.2017r. w sali koncertowej UG Kolbudy. Grać będziemy od 11.00 do 18.00

Eddie Martin. „Ambasador Brytyjskiego Bluesa” w Kolbudach.

W sobotę 4 lutego w Sali Koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy wystąpi Eddie Martin - gitarzysta, wokalista i harmonijkarz bluesowy z Wielkiej Brytanii. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp, jak zawsze bezpłatny.

Podsumowanie 25. Finału WOŚP w Kolbudach

Za nami 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy Gminy Kolbudy, jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Kolbudzki sztab Orkiestry podsumował niedzielną zbiórkę. Zebrano rekordową kwotę 25 tysięcy złotych.

25. Finał WOŚP w Kolbudach

Już w najbliższą niedzielę w całej Polsce, po raz 25, rozbrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w Kolbudach, gdzie jak co roku, przygotowano moc - nie tylko muzycznych - atrakcji. Będzie więc wyjątkowa okazja, aby radośnie i rodzinnie spędzić czas i finansowo wesprzeć cel, na który w tym roku Jurek Owsiak i jego wesoła ekipa zbierać będą pieniądze. Przyjdź i wesprzyj Orkiestrę!

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie: wsparcia i upowszechniania kultury na terenie gminy Kolbudy w roku 2017

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe do zapoznania się z ogłoszeniem o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury na terenie gminy Kolbudy w roku 2017 i oczywiście do składania swoich ofert w terminie do 04.01.2017r.

Koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Szymon Sutor Orchestra

Zapraszamy 06.01.2016r. (piątek) o godz. 17.15 do kościóła pw. św. Floriana w Kolbudach na wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Szymon Sutor Orchestra. Wstęp bezpłatny

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL