Pogoda Kolbudy z serwisu
»

2018

Planszogranie vol. 5

Zapraszamy 1-go grudnia na 5-tą edycję Planszogrania w Kolbudach. Impreza będzie odbywać się w sali koncertowej UG Kolbudy w godz. 11.00 - 17.00 Jak zwykle na miejscu będzie działać wypożyczalnia gier planszowych dla każdego gracza niezależnie od wieku prowadzona przez Aleplanszówki.pl. Swoje gry prezentować będzie wydawnictwo Baldar. Tym razem poza konkursami i turniejami dla najmłodszych przygotowujemy turniej dla bardziej dojrzałych graczy - zagramy w polską edycję gry "Paperback", która niedawno miała premierę.

Warzywna Urodzajnia

Mieszkanki Gminy Kolbudy, uczestniczki projektu Urodzajnia, przygotują stanowisko degustacyjno - edukacyjne, które będzie prezentowane w Warzywnym Klubie Festiwalowym - Narracji. W Gdańsku Oliwie 17 listopada od godz. 17.00, Zapraszamy!

Spektakl "Jak zostałam wiedźmą"

Zapraszamy na nowy spektakl grupy teatralnej Stowarzyszenia „KomuKulturka” pt. "Jak zostałam wiedźmą" na podstawie książki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem.

Koncert dla Niepodległej

W niedzielę 11-go listopada o godz. 18.00 zapraszamy do sali koncertowej UG Kolbudy na Koncert dla Niepodległej w wykonaniu Chóru "Camerata Santa Cecilia".

Krissy Mathews w Kolbudach

Zapraszamy 28-go października o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Krissy Mathews Band. Wstęp bezpłatny.

Koncert muzyki klasycznej

Zapraszamy 27-go października o godz. 19.30 do kościoła w Lublewie na koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Magdaleny Lewandowskiej oraz Kwartetu Cappella Gedanensis

Eddie Angel w Kolbudach

Zapraszamy 13-go października o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Eddiego Angela. Wstęp bezpłatny.

Zaproszenie na zajęcia dziennikarskie

Zapraszamy na zajęcia koła dziennikarskiego

Zaproszenie na zajęcia taneczne

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach tanecznych!

Koncert Big Gilson

Zapraszamy 30-go września o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na wyjątkowy koncert. Zagości u nas gwiazda brazylijskiego bluesa - Big Gilson! Wstęp bezpłatny.

Powitanie Lata 2018

Jak minął dzień..? - największe przeboje Krzysztofa Krawczyka

Zapraszamy 03.06.2018r. o godz. 18.00 na koncert największych przebojów Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Daniela Erdanowskiego oraz zespołu w składzie Szymon Sutor - fortepian, aranżacje, Konrad Żołnierek - gitara basowa, Łukasz Łapiński - perkusja. Wstęp bezpłatny.

Występ Kabaretu Chyba

Zapraszamy w niedzielę 27-go maja o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na występ Kabaretu Chyba. Wstęp bezpłatny.

Majówka 2018

W sobotę 5 maja zapraszamy na Majówkę w Gminnej Przystani Żeglarskiej.

Koncert blues / rock - José Luis Pardo (Argentyna)

Zapraszamy na koncert blues / rock w wykonaniu José Luisa Pardo (Argentyna), który odbędzie się 28.04.2018r. o godz. 20.00 w sali koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1. Wstęp bezpłatny.

Piersi akustycznie

Zapraszamy na akustyczny koncert zespołu Piersi - 14.04.2018r. godz. 20.00 w sali koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 Wstęp bezpłatny

Koncert Illusion

Zapraszamy 17-go marca o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Illusion. Wstęp bezpłatny

Koncert zespołu Rezerwat w Kolbudach

Zapraszamy 11-go marca o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert zespołu Rezerwat! Wstęp bezpłatny

Dzień Kobiet z Kabaretem Łowcy.B

Zapraszamy 08-go marca o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na "Dzień Kobiet Nie Tylko Dla Kobiet". W tym roku gwiazdą wieczoru bedą Łowcy.B Wstęp bezpłatny

Zapraszamy na wieczór z... Gwiazdą!

Zapraszamy w sobotę 24-go lutego o godz. 20.00 na "Wieczór z.... Gwiazdą!". W naszej sali koncertowej wystąpi Krzysztof Gwiazda i jego goście. W programie znajdą się znane przeboje światowego i polskiego repertuaru rozrywkowego z odrobina klasyki. Wstęp bezpłatny.

Niedziela z muzyką klasyczną

W niedzielę 18 lutego w Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy wystąpi Marta Żak i „Volcano Trio”. Nasi muzyczni goście wykonają m.in. kompozycje Franza Schuberta, Roberta Schumanna i Ludwiga van Beethovena. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp oczywiście wolny.

Danny Handley - koncert w Kolbudach

Zapraszamy 3-go lutego o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Danny'ego Handley'a! Wstęp bezpłatny

Planszogranie vol. 4

Zapraszamy Wszystkich na dobrą zabawę z grami planszowymi. O godz. 12.00 zapraszamy na warsztaty - Zaprojektuj swoją własną grę planszową! W godz. 11.00-17.00 będzie okazja przetestować gry rodzinne i dla tych bardziej zaawansowanych graczy! Data: 27.01.2018r. (sobota) Miejsce: Sala koncertowa UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 Wstęp bezpłatny

Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

W najbliższą niedzielę - 21 stycznia o godzinie 18.00 - nie lada gratka dla miłośników operetki. Zapraszamy do Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy na Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

26. Finał WOŚP w Kolbudach

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia, już po raz 26, w całym kraju rozlegną się dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na polskie ulice tłumnie wyruszą wolontariusze z puszkami. Przez cały dzień towarzyszyć nam będą liczne koncerty, ciekawe pokazy i niecodzienne licytacje. Wieczorem, na podsumowanie aktywnego dnia, podziwiać będziemy pokazy fajerwerków, czyli wystrzelimy „światełko do nieba”. Tak jak w latach ubiegłych, orkiestrowych atrakcji nie zabraknie również w Kolbudach.

Kolędnicy w Kolbudach

„Kolędnicy 2018” - to oryginalny spektakl autorstwa ks. Zygmunta Słomskiego nawiązujący do ludowej tradycji tworzenia na czas kolędowy amatorskich grup teatralnych, które w wielobarwnym orszaku z kolędami i życzeniami noworocznymi odwiedzają mieszkańców gotowych otworzyć dla nich drzwi swoich domów.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL