Pogoda Kolbudy z serwisu
»

2018

Eddie Angel w Kolbudach

Zapraszamy 13-go października o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Eddiego Angela. Wstęp bezpłatny.

Zaproszenie na zajęcia dziennikarskie

Zapraszamy na zajęcia koła dziennikarskiego

Zaproszenie na zajęcia taneczne

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach tanecznych!

Koncert Big Gilson

Zapraszamy 30-go września o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na wyjątkowy koncert. Zagości u nas gwiazda brazylijskiego bluesa - Big Gilson! Wstęp bezpłatny.

Powitanie Lata 2018

Jak minął dzień..? - największe przeboje Krzysztofa Krawczyka

Zapraszamy 03.06.2018r. o godz. 18.00 na koncert największych przebojów Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Daniela Erdanowskiego oraz zespołu w składzie Szymon Sutor - fortepian, aranżacje, Konrad Żołnierek - gitara basowa, Łukasz Łapiński - perkusja. Wstęp bezpłatny.

Występ Kabaretu Chyba

Zapraszamy w niedzielę 27-go maja o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na występ Kabaretu Chyba. Wstęp bezpłatny.

Majówka 2018

W sobotę 5 maja zapraszamy na Majówkę w Gminnej Przystani Żeglarskiej.

Koncert blues / rock - José Luis Pardo (Argentyna)

Zapraszamy na koncert blues / rock w wykonaniu José Luisa Pardo (Argentyna), który odbędzie się 28.04.2018r. o godz. 20.00 w sali koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1. Wstęp bezpłatny.

Piersi akustycznie

Zapraszamy na akustyczny koncert zespołu Piersi - 14.04.2018r. godz. 20.00 w sali koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 Wstęp bezpłatny

Koncert Illusion

Zapraszamy 17-go marca o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Illusion. Wstęp bezpłatny

Koncert zespołu Rezerwat w Kolbudach

Zapraszamy 11-go marca o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert zespołu Rezerwat! Wstęp bezpłatny

Dzień Kobiet z Kabaretem Łowcy.B

Zapraszamy 08-go marca o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na "Dzień Kobiet Nie Tylko Dla Kobiet". W tym roku gwiazdą wieczoru bedą Łowcy.B Wstęp bezpłatny

Zapraszamy na wieczór z... Gwiazdą!

Zapraszamy w sobotę 24-go lutego o godz. 20.00 na "Wieczór z.... Gwiazdą!". W naszej sali koncertowej wystąpi Krzysztof Gwiazda i jego goście. W programie znajdą się znane przeboje światowego i polskiego repertuaru rozrywkowego z odrobina klasyki. Wstęp bezpłatny.

Niedziela z muzyką klasyczną

W niedzielę 18 lutego w Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy wystąpi Marta Żak i „Volcano Trio”. Nasi muzyczni goście wykonają m.in. kompozycje Franza Schuberta, Roberta Schumanna i Ludwiga van Beethovena. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp oczywiście wolny.

Danny Handley - koncert w Kolbudach

Zapraszamy 3-go lutego o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Danny'ego Handley'a! Wstęp bezpłatny

Planszogranie vol. 4

Zapraszamy Wszystkich na dobrą zabawę z grami planszowymi. O godz. 12.00 zapraszamy na warsztaty - Zaprojektuj swoją własną grę planszową! W godz. 11.00-17.00 będzie okazja przetestować gry rodzinne i dla tych bardziej zaawansowanych graczy! Data: 27.01.2018r. (sobota) Miejsce: Sala koncertowa UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 Wstęp bezpłatny

Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

W najbliższą niedzielę - 21 stycznia o godzinie 18.00 - nie lada gratka dla miłośników operetki. Zapraszamy do Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy na Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

26. Finał WOŚP w Kolbudach

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia, już po raz 26, w całym kraju rozlegną się dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na polskie ulice tłumnie wyruszą wolontariusze z puszkami. Przez cały dzień towarzyszyć nam będą liczne koncerty, ciekawe pokazy i niecodzienne licytacje. Wieczorem, na podsumowanie aktywnego dnia, podziwiać będziemy pokazy fajerwerków, czyli wystrzelimy „światełko do nieba”. Tak jak w latach ubiegłych, orkiestrowych atrakcji nie zabraknie również w Kolbudach.

Kolędnicy w Kolbudach

„Kolędnicy 2018” - to oryginalny spektakl autorstwa ks. Zygmunta Słomskiego nawiązujący do ludowej tradycji tworzenia na czas kolędowy amatorskich grup teatralnych, które w wielobarwnym orszaku z kolędami i życzeniami noworocznymi odwiedzają mieszkańców gotowych otworzyć dla nich drzwi swoich domów.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL