Pogoda Kolbudy z serwisu
»

2018

Planszogranie vol. 4

Zapraszamy Wszystkich na dobrą zabawę z grami planszowymi. O godz. 12.00 zapraszamy na warsztaty - Zaprojektuj swoją własną grę planszową! W godz. 11.00-17.00 będzie okazja przetestować gry rodzinne i dla tych bardziej zaawansowanych graczy! Data: 27.01.2018r. (sobota) Miejsce: Sala koncertowa UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 Wstęp bezpłatny

Danny Handley - koncert w Kolbudach

Zapraszamy 3-go lutego o godz. 20.00 do sali koncertowej UG Kolbudy na koncert Danny'ego Handley'a! Wstęp bezpłatny

Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

W najbliższą niedzielę - 21 stycznia o godzinie 18.00 - nie lada gratka dla miłośników operetki. Zapraszamy do Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy na Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Kijowskich!

26. Finał WOŚP w Kolbudach

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia, już po raz 26, w całym kraju rozlegną się dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na polskie ulice tłumnie wyruszą wolontariusze z puszkami. Przez cały dzień towarzyszyć nam będą liczne koncerty, ciekawe pokazy i niecodzienne licytacje. Wieczorem, na podsumowanie aktywnego dnia, podziwiać będziemy pokazy fajerwerków, czyli wystrzelimy „światełko do nieba”. Tak jak w latach ubiegłych, orkiestrowych atrakcji nie zabraknie również w Kolbudach.

Kolędnicy w Kolbudach

„Kolędnicy 2018” - to oryginalny spektakl autorstwa ks. Zygmunta Słomskiego nawiązujący do ludowej tradycji tworzenia na czas kolędowy amatorskich grup teatralnych, które w wielobarwnym orszaku z kolędami i życzeniami noworocznymi odwiedzają mieszkańców gotowych otworzyć dla nich drzwi swoich domów.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL