Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Spektakl „Przejście przez dziurę w czasie”

W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Lokalnej „KomuKulturka” zapraszamy Państwa na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23 i 25 czerwca. Magiczne dźwięki, baśniowe przebrania i i naturalna leśna sceneria przeniosą nas w inny wymiar.

 

O co chodzi? O wyjątkowe przedstawienie, którego akcja dzieje się w lesie. „Przejście przez dziurę w czasie”, bo taki tytuł nosi spektakl przygotowany przez naszych artystów, rozpoczyna się przy wejściu do lasu w Kolbudach przy ul. Leśnej, a kończy przy ulicy Dworcowej w Pręgowie. Całość potrwa około 70 minut. Jak mówią organizatorzy - przydadzą się wygodne buty. Spektakl nie jest przeznaczony dla dzieci. Przedstawienie wymaga pobrania ścieżki dźwiękowej i zapisania jej na nośniku, który umożliwi jej odsłuchiwanie przez słuchawki podczas spaceru. Aby odpowiednio przygotować się do tej szczególnej, kulturalnej uczty wystarczy odwiedzić stronę http://www.komukulturka.org.pl/teatr_/przejscie/przejscie.html Znajdziecie tam państwo dźwięki oraz wiele zdjęć z prób do spektaklu. Zapraszamy.

Kilka kwestii organizacyjnych:

Spacer teatralny rozpocznie się przy wejściu do lasu w Kolbudach (ul. Leśna), a zakończy się w Pręgowie (ul. Dworcowa) i potrwa 1 godzinę i 10 minut – przydadzą się wygodne buty.
Aby uczestniczyć w przedstawieniu należy pobrać ze strony komukulturka.org.pl ścieżkę dźwiękową i zapisać ją na nośniku umożliwiającym odsłuchiwanie przez słuchawki w trakcie przedstawienia.
Publiczność zaprosimy do uczestnictwa w spektaklu w grupach 15-20 osobowych rozpoczynających spacer 23 i 25 czerwca o godz. 19.15 , 19.30 , 19.45 , 20.00 , 20.15.
Widzów kończących spacer prosimy o powstrzymanie się od powrotu do Kolbud przez las aż do przyjścia ostatniej grupy lub powrót inną trasą.
Przedstawienie nie jest adresowane do małych dzieci.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL