Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Planszogranie

Lubicie gry planszowe? Uważacie, że to świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu w miłej atmosferze? Mamy dla Was propozycję. W sobotę 5 listopada zapraszamy naszych mieszkańców do sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy na „Planszogranie”. Startujemy o godzinie 10.00 i walczymy do 17.00. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Nasza oferta adresowana jest do mieszkańców w różnym wieku. Wystarczy zamiłowanie do gier planszowych i chęć przeżycia dreszczyku emocji, jaki towarzyszy uczestnikom wszelkich rozgrywek.

„Pędzące żółwie” czy „Hej! To moja rybka” - to gry, które z pewnością dostarczą wiele radości i niezapomnianych wrażeń najmłodszym graczom. Nieco starsi uczestnicy będą mieli okazję wykazać się m.in. w grach: „Dixit”, „Osadnicy z Catanu” czy „La Cosa Nostra”.

- Chociaż w wielu domach królują dziś gry komputerowe, to planszówki wciąż mają wielu sympatyków – mówią zwolennicy tradycyjnych gier spod znaku pionka i planszy. - Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że przeżywają obecnie drugą młodość. Interakcja zachodząca między realnymi graczami jest z pewnością dużo bardziej ciekawa od relacji człowiek – monitor. Rywalizując z „żywym” przeciwnikiem podwójnie odczuwamy emocje. Widzimy, jak mimiką, czy gestem rozgrywaną potyczkę przeżywa nasz rywal. To potęguje również nasze wrażenia.

„Planszogranie” – to chyba dobry sposób na integrację lokalnej społeczności. Toczone przez kilka godzin rozgrywki znużyć mogą jednak nawet najwytrwalszych graczy. Zwłaszcza, gdy mają oni zaledwie kilka lat. Z myślą o najmłodszych zaplanowaliśmy więc emisję filmu. Przygody chłopca wychowanego przez wilka w dżungli na pewno przypadną do gustu małym mieszkańcom gminy.

Zapraszamy! Spotkajmy się przy planszach.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL