Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Najlepsi tancerze Pomorza na parkiecie ZKPiG w Kolbudach!

Brylantyna na włosach, błysk w oku, idealnie dopasowane stroje i nieprawdopodobne poczucie rytmu. Już w sobotę 19 listopada na parkiecie hali sportowej Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach wystąpią najlepsi tancerze naszego województwa.

Stawką będzie tytuł Mistrza Pomorza w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Nie zabraknie przedstawicieli Gminy Kolbudy, którą reprezentować będą pary dziecięce. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do wieczora.

Jako pierwsi swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi tancerze. W samo południe rozpocznie się natomiast Turniej Latino Cafe Cup. Rywalizację o tytuły Mistrzów Województwa Pomorskiego śledzić będzie można od godziny 15.00. Na zakończenie tanecznego dnia zaplanowano Galę Wieczorną GPP Ekstraklasa FTS. Ta rozpocznie się o godzinie 18.30.

Sportowy Taniec Towarzyski jest dyscypliną, w której tancerze tworzący pary rywalizują w tańcach standardowych lub tańcach latynoamerykańskich, używając ściśle określonej techniki tanecznej, w interpretacji zgodnej z charakterem poszczególnych tańców, do określonej muzyki, dążąc do osiągnięcia jak najlepszego wyrazu artystycznego.

Bilety, w cenie 20 złotych, nabyć będzie można w dniu imprezy.
 

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL