Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Szymon Sutor Orchestra

Zapraszamy 06.01.2016r. (piątek) o godz. 17.15 do kościóła pw. św. Floriana w Kolbudach na wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Szymon Sutor Orchestra. Wstęp bezpłatny

Szymon Sutor Orchestra – orkiestra rozrywkowa poruszająca się w gatunkach pop, latino, jazz, funk. W składzie znajdują się absolwenci wyższych uczelni muzycznych, na co dzień koncertujący zarówno na scenach krajowych, jak i międzynarodowych.

Założycielem oraz kierownikiem muzycznym orkiestry jest Szymon Sutor – kompozytor, aranżer, dyrygent. Jest on absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Mimo młodego wieku, jest laureatem wielu nagród m.in. IX Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy. Dzięki czytelnikom Dziennika Bałtyckiego, zdobył również tytuł Osobowości Roku 2015 w kategorii kultura.

Przekaz orkiestry to świeże brzmienie oraz nowe oblicze powszechnie znanych hitów, z zachowaniem ich istoty i oryginalności. Każdy z artystów wnosi indywidualną wartość, która finalnie nadaje orkiestrze spójność brzmienia.
Energia i charyzma to cechy, które sprawiają, że orkiestra hipnotyzuje publiczność oraz gwarantuje muzyczne doznania na najwyższym poziomie.

https://www.youtube.com/watch?v=XayoWet3DZc

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL