Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Powitanie Lata 2017

W sobotę 17 czerwca wydarzenie, na które czekamy chyba wszyscy. Powitanie lata, to zawsze jeden z najprzyjemniejszych momentów w roku. Przy tak szczególnej okazji wyjątkowi muszą być również goście naszego festynu. Nie obiecujemy, że tegoroczne lato będzie ciepłe i słoneczne. Możemy jednak zapewnić, że gorąca atmosfera panowała będzie podczas koncertu gwiazd naszego wieczoru. W tym roku Powitanie lata 2017 odbędzie się w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach.

Krzysztof Krawczyk zaprosi na „Parostatek”.

Do Kolbud przyjeżdża prawdziwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej. Na jego przebojach wychowało się kilka pokoleń Polaków. Utwory naszego gościa potrafią zanucić chyba wszyscy. Liczby sprzedanych płyt i wylansowanych hitów nie zliczy nikt. Przez ponad 50 lat swojej kariery artystycznej wystąpił z czołówką polskich muzyków, reprezentujących rozmaite style i gatunki. Jego nazwisko, bez cienia przesady błyszczy w panteonie sław rodzimego show biznesu. Krzysztofa Krawczyka znają wszyscy. Podsumowując. W sobotę około godziny 21.30 wsiadamy na pokład i ruszamy „Parostatkiem” w piękny rejs… do lata.

- Jestem przekonany, że artysta tego formatu dostarczy wielu wrażeń starszym i młodszym mieszkańcom naszej gminy – mówi wójt Leszek Grombala. – To bez wątpienia jedna z największych i najbardziej utytułowanych gwiazd muzycznych w Polsce. Artysta, który ma doskonałą - i ważną od kilkudziesięciu lat - receptę na muzyczny hit. Praktycznie każda jego kompozycja była i jest przebojem. Jestem przekonany, że przy utworach pana Krzysztofa potrafi się bawić również dzisiejsza młodzież. Te piosenki się nie starzeją. Z wielką przyjemnością zapraszam wszystkich mieszkańców na wspólne powitanie lata. Wierzę, że tak wspaniali goście muzyczni sprawią, że będzie to piękna i słoneczna pora roku.

Roberta Janowski i jego kilka nut…

Specjalnie przedstawiać nie trzeba również drugiej z gwiazd Powitania lata 2017 w Kolbudach. Na naszej scenie zagości doskonale znany telewidzom Robert Janowski. Muzyk, aktor, poeta, gospodarz popularnego telewizyjnego programu muzycznego oraz prowadzący audycje radiowe. Na swoim koncie posiada wiele nagród i wyróżnień, w tym Telekamery i Wiktory, nagrody przyznawane osobowościom telewizyjnym. Jako aktor zasłynął główną rolą w bijącym rekordy popularności musicalu „Metro”. Wystąpił w kilku filmach i chętnie oglądanych serialach. W swoim dorobku posiada kilka płyt solowych. W jego muzycznej biografii odnotowano również przygodę z doskonale znanym - i popularnym zwłaszcza w latach 80. - zespołem Oddział Zamknięty. Nasz gość potrafi rozpoznać setki, a może tysiące utworów. Często wystarczy mu do tego zaledwie kilka nut. Koncert Roberta Janowskiego z grupą towarzyszących mu muzyków zaplanowano na godzinę 19.30.

Koperek i Kminek rozbawią najmłodszych.

Gwiazdy muzyczne, to nie jedyne atrakcje jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców. Już od godziny 18.00 rozpocznie się program dla naszych najmłodszych gości. O rozrywkę dla maluchów zadba Teatr Klapa, czyli Koperek i Minek. W przerwie między występami Roberta Janowskiego i Krzysztofa Krawczyka nie zabraknie również konkursów dla publiczności.

„Non stop disco polo”.

Dla wszystkich, którym mało będzie muzycznych emocji przygotowaliśmy naprawdę solidną dokładkę wrażeń lekkich, łatwych i rytmicznych. O godzinie 23.00 rozpocznie się dyskoteka „Non stop disco polo”. Najbardziej wytrzymali będą mieli okazję trwać w szalonym tańcu i śpiewie do godziny 2.00.

Zapraszamy serdecznie do Gminnej Przystani Żeglarskiej. Spotykamy się 17 czerwca o godzinie 18.00!

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL